Apie Valentinos šokių studiją

Šokis padeda pabėgti nuo rūpesčių, atitrūkti nuo kasdienybės, išvalyti mintis, o salėje užsimezgusi draugystė persikelia ir už jos ribų. Šokių pamokos – tai proga pažinti save ir kitus, pabendrauti viena – šokio – kalba.

Valentinos šokių studijoje kiekvienas brangus kaip šeimos narys. Galbūt todėl čia taip gera kaskart sugrįžti ir pasinerti į šokio sūkurį. Jau septynerius metus gyvuojanti Valentinos šokių studija meile šokiui užkrečia visus, išdrįsusius žengti ant parketo.

Studijoje Jūsų laukia šypsenos, šiltas bendravimas, atradimo džiaugsmas ir ant parketo išlietą prakaitą vainikuojantys uždegantys šokių vakarėliai.

Velentina Kožėmiakina-Čyžė

Gimiau ir užaugau Klaipėdoje. Šokiais susidomėjau būdama ketverių metų, o šešerių metų pradėjau šokti kolektyve “Žuvėdra”. Baigusi mokyklą įstojau į Klaipėdos universiteto menų fakultetą.

Kartu su “Žuvėdros” kolektyvu tapau daugkartine Europos ir Pasaulio čempione. Už atstovavimą Lietuvai tarptautinėse varžybose buvau apdovanota Gedimino ordinu “Už nuopelnus Lietuvai” Riterio kryžiumi ir ordinu “Už nuopelnus Lietuvai” medaliu.

Baigiau šokių etapą “Žuvėdros” kolektyve ir persikėliau gyventi i Vilnių. Bet mano gyvenimas ir toliau sukasi šokio ritmu, šiuo metu ne tik dėstau šokius, bet ir pati aktyviai lankausi įvairiausiuose šokių seminaruose (flamenco, salsos, reggaeton, pramoginių ir gatvės šokių), kuriuose stengiuosi pasisemti naujų šokių subtilybių, kurias ateityje galėčiau perteikti savo šokėjams. Šokis – tai darbas ir malonumas, kuris papuošia kiekievieną mano dieną.